Síran amonný: Prospěch ekologické Stability

11. prosince, stabilní trh síranu amonného. Shanxi amonný rozšířená cena 500 ~ 550 Yuan (t cena, totéž níže), ve srovnání s předchozí měsíc, stoupající 30 ~ 50. V současné době, zimní boot, vícesložková hnojiva rostlina a surovin zakázky také není ideální, močovina, sestupný trend, ale jako jeden z odrůd dusíkatých hnojiv síran amonný byl relativně stabilní, to je důvod, proč? Průzkum zjistil, že vlastnostech síranu amonného hnojivo, ale jejich výroba, kapacita, ceny a více podléhá vlivu této vlastnosti.

Kapacita a ochrana životního prostředí

"Čínská produkce byl poprvé použit v amoniaku a kyseliny sírové a síranu amonného, ale"Dvanáct pět", s akcelerací národní ochrany životního prostředí, úspory energie a snižování emisí, zvyšující podíl vedlejšího síranu amonného. Domácí produkce síranu amonného jako vedlejší produkt téměř všechny pocházejí z jiných odvětví, tak mohou být označovány jako pomocné průmyslu. Vedlejší produkt jeho hlavní zdroj pro kaprolaktamu, koksování rostlin vedlejším, vedlejší produkt elektráren, chemických závodů vyrábí a Kyselina kyanurová vedlejší produkt z pěti kategorií, celková roční výrobní kapacita 12,5 milionů tun. "Shandong-Hong Liu Tao v průmyslu skupina chemické analýzy, řekl.

"Do roku 2012, produkce síranu amonného pochází převážně z koksování průmyslu v naší zemi. Kaprolaktam koksovny grade, úroveň a jiných úrovních kolem a 52 % a 18 % amonný síran produkce. V posledních letech, s rostoucí poptávkou po šetrné, slazení, chemické odsiřovací moci velký počet FGD postavené vedlejší produkt amonný síran produkce vzrostla, takže stupeň koks, kaprolaktamu třídy váhy a na jiných úrovních kapacity na 4:4:2. "Průmysl analytici říkají.

Zasvěcenci průmyslu řekl, se stále více přísné ochrany životního prostředí, elektrárny a chemička odsíření produkt amonný síran výrobní kapacity bude nadále zvyšovat.

Ceny okraj šetrné k životnímu prostředí

V roce 2015, se zvýšenou ochranu životního prostředí, se nepodařilo projít zelená koksu podniky utrpěl mnohem závažnější pozastavit výrobu pro opravu, pár malých podniků koks byli nuceni ukončit výrobu a průmyslu železa a oceli, snižuje poptávku po koksu, koksochemické podniky snaží omezené výrobních sériích. Koksárenských zařízení provozní amonného úrovně jsou relativně nízké, zejména koncem srpna a začátkem září, Hebei podniky, které působí míra v a kolem koks pouze 20 % ~ 70 % po dobu asi půl měsíce; 10-11 měsíc, velké, koksování podniky působící ve výši méně než 85 %. "Podniky produkce koksu, síran amonný a nízké produkce. Jako koks podniků přežít těžké, když odchozí přerušení nebo omezení produkce zpráv v koksovny, ceny síranu amonného se zvýší. "Průmysl analytici říkají.

Vývoz se zvýšil z životního prostředí

"Struktura spotřeby je hlavním vývozním amonné, hnojiva a kovů. Dur se používá přímo, vytlačování, granulace a používané v hnojiv, výroba hnojiv, málo používané v textilním, kůže, medicína a tak dále. Jako tok hnojiva síran amonný se těší i některé preferenční politiky odvětví hnojiva, jako je celní koncese a tak dále; a pokud jde o dovozní a vývozní politiky, síran amonný a je ekologicky šetrných výrobků bezcelní vývoz, výrazně podporuje rozvoj průmyslu síran amonný. Síran amonný, který vývozy jsou vyváženy především jihovýchodní Asie a dalších oblastí, domácí produkce se výrazně zvýšila a mezinárodním trhu poptávka, vývoz zvýšené. Očekává se, že vývozy v roce 2015 nebo domácí produkci 50 % ~ 60 %. Vývozy do jisté míry zmírnit rozporu mezi nabídkou a poptávkou a nadsazené ceny. "Průmysl analytici říkají.

Od prosinec 1, 2008 stát se vztahuje nulové celní politice vývozu síranu amonného, je jedním z mála produktů nulové celní v produktech chemických hnojiv. Síran amonný vývozu udržuje stabilní růst v Číně v posledních letech, zejména v roce 2015 síran amonný vývoz ceny vzrostly. Podle celních údajů v lednu-říjnu, Číny kumulativní vývozech, co 4.1503 milionů tun amonného sulfátu, až z 3.2983 milionů tun v roce 2014 1 října 852,000 tun, zvýšení 25.83 % a amonného v lednu-říjnu tohoto roku průměrné vývozní ceny $ 132, 126.33 5.67 dolarů dolarů ve stejném období loňského roku, nebo 4,49 %.

Analýza odvětví, síran amonný těží z ekologicky šetrných výrobků, vyváží zvýšenou podporu z národní politiky na ochranu životního prostředí průmyslu. Síran amonný může být z trhu, které jsou nezávislé na ostatních druhů tuků.