Síran amonný: Pozor na vysoké riziko

Od 9 října domácí amonný síran tržní cena vzrostla na 580 ~ 640 bilionů jüanů (t cena, totéž níže), nebo 7 % procent výše a část vzestupného trendu v regionu. To je od září od začátku kontinuální kola rally. Konec hnojiva na podzim, zima ještě nezačala, začaly rozdíly v průmyslu. Podle Číny chemický průmysl news reportér národní den poté, co obchodníci zaměřený na zakázkách přišel do konce, většina výrobců ve stavu nízké zásoby. Zvýšení v navazujících pořadí, výrobci honí silný záměr. Veteráni řekl nedávné velké export závislé, může mít za následek zvýšené nejistoty, spolu s oživení domácí poptávky je ještě nechci nutit a obchodníci negativních faktorů, jako jsou zásoby by se více zisku přičemž by se měly vyvarovat budoucí vysoké síranu amonného. Nicméně kvůli omezené současné obchodovatelné zboží, vysoká není pravděpodobné, že pokles, zatímco obchodování svazků bez zesílení a prudký vzestup v květnu znovu nezobrazí.

Exportovat závislost, větší nejistota zvýší

Podle statistiky srpna čínský vývoz síranu amonného na 544,400 tun, růže 85.4 %, 115,2 % nárůst. Zatímco v vojenské přehlídce, pozadí, výrobní podniky a omezená produkce, produkce a integrované v září způsobil snížené nabídky, která se spouští v září hlavním motivem této kontinuální rally.

Podle obchodník řekl Ťiang-su v září, většina zdrojů do skladu obchodníci a plány v říjnu vývoz, vývoz se očekává přesáhnout 600 000 tun, více než 85 % celkové domácí produkce. Jakmile exportní plán jako plánovaná, podmínky pro své domácí měně nabídky zůstávají napjaté, což je hlavní podpory faktor na trhu bude i nadále vysoké.

Však kvůli velké vývozní podíl domácí výroby, jakmile změnu vnější disk nebo přístavní dopravy, poptávka a další nepříznivé faktory, bude velký dopad na domácím trhu, který se více zajímá o vysoko v odvětví se stane jedním z hlavních důvodů. Proto se pozornost věnována síranu amonného vývozu tento měsíc, pozor na vysoké riziko.

Obnovení nelze přinutit vysoké domácí poptávka stále rostoucí odpor

Rozumí se, že oživení průmyslu hnojiv od září 1 s hodnotou přidané hodnoty, podporuje rostoucí náklady, výrobci a prodejci na konci srpna s cílem vyhnout se dodatečné náklady před síranu amonného ceny aktivní objednávky. Továrna na hnojiva počátkem září začalo vytáhnout nabídek, takže září síranu amonného továrna dodávány jsou většinou prvních objednávek. Pod vlivem složité DPH, rostoucí tržní hodnota transakce se snížil, ale října export objednávek poptávky, hnojiva firmy v ceně stoupá po singlu, není toho moc, obchodníci tvoří jediné špatné nadšení, výrobce lodí a malý tlak.

Shandong, An-chuej a další hnojiva společnosti řekl podzimu hnojivem, měl zimní rozcházet se v názorech ovlivnit nyní zatížení není vysoká. Zatímco současný průmysl nedosahují očekávaný provozní rychlost, takže říjnu tržní poptávka relativně slabou podporu.

Další reportér se naučil od Kaprolaktam podnikání v říjnu a nové kapacity na trhu. Zvýšení nabídky síranu amonného, budoucnost se nadále stoupat budou také formy odpor, pravděpodobnost vysoká a prchavé.

Kupci akcií by se více zaměřil na lodní dopravy bude špatné

Reportéři z Liao-Ning, Shandong a dalších místech se naučil obchodníků, obchodníci v přístavu v současnosti podstatné zvýšení v zásobách, především export objednávek v říjnu a některé firmy hnojivo. Podle plánu akcií nepravděpodobné, v současné době obchodníci velký nákup. Výrobci tržní transakce dojít, vysoké ceny a obchodníci dlouho vzdorovala a krátké Pat, na domácím trhu se zobrazí také v průběhu diferenciace.

Jako součástí Shandong Shanxi má známky slabosti na trhu a prodává dobře v severovýchodní, a cena je pevná. Hlavně kvůli počasí, zima je ještě nějaký čas daleko na jihu, nemá žádné plány velké akvizice, začala brzy v severovýchodní měl zimní plány, což vede k teplé a studené diferenciace na regionálním trhu. Ale port od současné situace zásob, tyto zásoby, pokud mohou úspěšně exportovat, by žádný tlak na domácím trhu, zatímco slabému exportu, jednosměrné soustředit zásilky od pevniny může být hit na trhu, vede k trhu maxima, což je v současné době hlavní příčinou trhu opatrnost.

Zobrazení: potenciál snížení tlaku trhu

Shandong Hong ye chemický název oddělení analýzy obchodní skupiny: sestává z vedlejšího kaprolaktamu, koksovna, kde produkce síranu amonného Kaprolaktam zaměřené produkce stejně-produkt síran amonný. Novější Kaprolaktam produkce nových zařízení, celkové provozní rychlost nižší než 60 %. Shandong Andrea, Shijiazhuang chemických vláken, Luxi chemické, Shandong Fangming chemické Kaprolaktam síranu amonného vyráběné připadá hlavní podíl na severní trhu. Shijiazhuang, Shandong Fangming, Luxi chemické ceny 700 ~ 720 (ton, totéž níže) vyrábí peníze; méně kvalitní Shandong Andrea, výrobní cenu za 670 ~ 700 juanů. Síran amonný koksování třídy 680 ~ 700 továrny v polovině září výšky až 600 ~ 620 Yuan října 7, síran amonný Kaprolaktam třídy vznikla v mysli tržní tlak, tlak trend jen stěží být minimalizován.

Enterprise nebo snížené ceny

Síran amonný Xu Lijuan analytik: pod vlivem daňových politik, hnojivo sezóna dříve než u pšenice letos na konci srpna, září, new deal několik, především pro námořní dopravu. Po polovině září domácí hnojiva hnojiva čerpat ke konci na podzim, hnůj a organizace provozní rychlost klesala, omezila nákupy síranu amonného. Někteří obchodníci zvýšení ceny, ale nižší poptávku nelze přinutit, slabost trhu síranu amonného zmizí. Před národním svátku, záměr nižší navazujících operací, poskytování světla. Sekce k vymazání zásob a nějaký koks a podniky záměr jasný, ať loď aktivní. Předtím, než špatná atmosféra plná síranu amonného trh, depresi slabý pokles poptávky způsobené vysokými cenami. Shandong hualu-hengsheng koksování síran amonný ceny 29. září 20, nabízíme 500 Yuan. Září 30 černá kočka koksování dolů 30 juanů, nabízíme 550 Yuan. Některé špičkové dodávka pro objednávku. Krátké období domácí trh síranu amonného nebo znevýhodněných, a je tu jistá možnost ceny.