Síran amonný do čtyř Fast-track

V posledních letech se rychle rozvíjí průmysl síranu amonného v Číně. Podle neúplné statistiky v roce 2013 koksování průmyslu, kaprolaktamu, moc celkové amoniak procesu odsíření a síranu amonného produkce dosáhla více než 6 milionů tun, více než 48 % v předchozím roce. Jako výstup nadále rozšiřovat, a tempo transformace a inovací, průmyslu síran amonný má v současné době čtyři vynikající vlastnosti, přešel do rychlý kvalitní růst, růst produkce rychlý, rychlý přenos zóny, oběhu "čtyři" kanálů.

Kvality inovace

Xinhua naučil od Číny koksování sdružení průmyslu, síran amonný je převážně z koksování podniků v Číně v předchozích letech před rokem 2012, 50 % procent celkové produkce. Relativně nízká kvalita jejich výrobků, nějaký produkt i s zápachu, barevná koncepce, obsah a nízké, hnojivo aplikace a trpí určitý vliv na export. A lepší třídy síranu amonného Kaprolaktam vyvézt a high-end aplikace zaměření a ziskové marže s koksem produkty mají široké mezery.

Vliv tohoto, místní koksování podniky s cílem vyhovět potřebám trhu, zvýšit intenzitu výzkumu a vývoje a neustále zlepšovat naši technologickou úroveň. Nyní koks podniky Shandong, Hebei a další průlom techniky, kvality produktů výrazně zvýšil a vývozu se začal zvyšovat. Navíc v posledních letech s nárůstem nových Kaprolaktam projektu, produkce síranu amonného vedlejší produkt také byla podstatně zvýšil.

Rychlý výstup růst

Podle Číny dusíkaté hnojivo průmysl sdružení statistiky ukazují, že v roce 2009, výroba síranu amonného a kapacity 3 miliony tun, 2,8 milionu tun, respektive. V roce 2013 národní produkce více než 6 milionů tun síranu amonného, a to zejména z koksu, kaprolaktamu, moc amoniak odsíření, chemické odpadních vod průmyslu, výnos o 114 % více než 4 roky, výroba a prodej rychle roste.

"Z důvodu prodeje status Kaprolaktam je velmi dobrá a většina dovozu kaprolaktamu v Číně před několika lety, státní podpora pro domácí poptávky, výrobci jsou aktivně projektu rozšíření." Expert průmyslu, řekl novinářům.

Přenos zóny

Reportéři se dozvěděl prostřednictvím organizace vyšetřování před rokem 2013, zabírají domácí produkce síranu amonného 80 % Coker, kaprolaktamu ze dvou hlavních odvětví, zejména na jihu. Urychlení procesu vývoje severozápadní Číny, severozápadně od síranu amonného přenést rostoucí trend.

Podle zpráv z hlavních produkčních oblastech Jižní Afriky pro výrobu síranu amonného továren surovin, dodávky surovin a dopravy pohodlnější, podle velikosti vzácných zemin složená hnojiva a oblastí, které tvoří dodávky výroba prodej (včetně vývozu) dlouhý řetěz.

Trh rychle

Datang mezinárodní hexigten síranu amonného vnitřní Mongolsko svítiplynu akciová společnost zavedla obchodní manažer Liu Jie, nyní dokončil nebo pod stavební projekt budoucí produkce síranu amonného je velký, většina projektu s ročním výkonem 400 000 tun nebo více, vzhledem k omezením logistiky a dopravy, společností podporuje výstavbu železniční dopravu kanálu. Produkce zejména v Sin-ťiangu koncentraci síranu amonného nebo distribuce základních věnuje rozvoji, železnice a silnice dopravou východní Číny, střední Číny a přístavy pro rychle se pohybující. Blíže k přístavu podnikání, budova parní, námořní doprava, kombinované dopravy vzorů vyvinula nejen ke snížení nákladů na logistiku, je pochopit rychlý rytmus logistiku oběhu nadace.