Trh síran amonný se nadále posilovat?

"Poslední dva týdny, domácí amonný síran trh od kolo boom cen," Yu wei, informační analytik, řekl reportérům, "je také na trhy tumbled minulý měsíc na pozadí racionální rally. Kupci poklesy pod zásob a surovin, koks podniky ochotny citovat v Latinské Americe, Dálný východ, sever síranu amonného trhu prudce 80 ~ 100 juanů/tunu, tempo růstu se nezastavily. Díky hnojivo zboží výrobci a surovin je omezená, ale zimní trh je asi začít, stačí jen existovat, většina síranu amonného, továrny jsou stále na trhu, aplikace Outlook i nadále vypadat, nyní lodní nadšení zůstávala vysoká. ”


Strany nabídky nadále klesá


Zhanwei řekl síranu amonného koksovny třídy a, stupeň Kaprolaktam síran amonný, síran amonný výnos větší oblohy. V současné době koksování úroveň síranu amonného na trhu dodávek objem v, postupně snižovat, kvůli letos Čína ekonomický dolů tlak větší, ocelové tržní poptávky a rozpory zvýšené, ocel cena padla, Mills ztráty, minulý měsíc Čína mlýny produkce více koksu potřebuje snížení hlasitosti, klesla cena koksu, pokračoval, současné mnoho nezávislých koksování továrny v koks prodejní cena zarovnat spadla Xia, dále omezit pojištěného o záměru zvýšit , koksování úroveň síranu amonného se nadále snížen z května. Kaprolaktam pod ropy nadále klesaly v blízké budoucnosti, výrobci ztrácejí podporu, spolu s špatné prodeje a surovin, vysoké zásoby, výrobce Kaprolaktam ztráty rozšiřovat další zařízení mohou být nuceni zastavit výrobu, stupeň Kaprolaktam síranu amonného zásobování trhu se odpovídajícím způsobem sníží. Zpřísnění domácích cen aktivována, síran amonný je stále diskuse prostoru.


Poptávka dobrý


7. listopadu 16 domácí vysokou koncentraci fosfátu vícesložková hnojiva produkce konference se konala v Xian. Výrobců hnojiv před relace, většina čekání na konec konference Hou může má dobrou politiku, ale podle v Yu informace pochopit, z nedávno trhu vidět, hnojivo trh stále čekat a viz většinou, čelit trhu surovin slabý a zemědělské (000061, jednotky) nižší cenu a zemědělci prodej obtížné a výsadbu nadšení snížena, série problém, zpoždění výrobci hnojiv nemůže hlášeno zimní cena, prodejce Xia jediné upozornění , tak výrobců hnojiv na trh letos zimní je býčí na síran amonný zakázek nadšení značně chlazení.


Trh zastavil padající a oživení v blízké budoucnosti, výrobci obdrží další pozitivní síran amonný, síran amonný v Chu-nan, Chu-pej, Jiangxi oblast ceny vzrostly, ale poptávka je omezená, obtížně ovlivnit národní trh.


Kromě toho přístavu v blízké budoucnosti k projednání chudé nové jediné transakce omezené vývozy pull trh síranu amonného jsou nemožné.


Silné výrobci zdráhají


Zhanwei řekl v současnosti většina továrna zásoby síranu amonného, není toho moc, zboží a surovin aktivní výrobci zdráhají silné mentalitu. Kromě toho její vícesložková hnojiva zimní boot stále naděje, jen potřeboval podporu, na trhu, kterou aplikace Outlook stále roste. Aktuální pořadí obchodníků nebude pokračovat, ale sklad není velmi užitečné, takže výrobci i nadále zvyšovat objem obchodu klesl, a jako ceny rostou, obchodníci budou sledovat každý vysoké dodávky, pokračoval na pokrytí krátké pozice nepravděpodobný.


Z těchto bodů naleznete v tématu trhy síranu amonného ještě zaplní prostor, ale za žádné požadavky na objem pouze amonný síran tržní ceny podporuje domácí poptávka je slabá. Případová studie Shandong trhu, ceny jsou na 570 ~ 600 juanů/tunu. Analýza informací Yu tuto vlnu v vzhůru na trhu zůstaly 20 ~ 30 juanů/tunu, takže příští trh síran amonný stále šílené, nikdo se za ně neplatili, podívejte dodavatelům každý vysoké dodávky v přiměřené době.