Obchodní klub: síran amonný v týdnu analýza trhu (2.1-2.5)

Za prvé, ceny

5. února amonného index komodit 49.58 a byt na cyklem vysokých 106.28 bodů (2012-05-24) o 53.35 %, 23 června 2014 minima růže 36.65 bodů 35.28 %. (Poznámka: cyklus od roku 2011-09-01)

Druhé, analýza trhu

Produkt: v úterý, Hebei nabízení ceny, Hebei provincie a Che-nan, Shanxi a jiné části koksovny koksování cen síran amonný rostlina postupně spadl, 20 65 juanů/tunu, to může být řekl, cenové rozpětí, vnitřní Mongolsko a Shandong a severovýchodní Číny regionu stále dominují stabilní ceny. Síran amonný Kaprolaktam třídy i nadále nabízí částečné reorganizaci podniků byla spuštěna. Ve středu, Čína Hebei, Shanxi, Jižní oblasti koksování třídy síranu amonného v kole snížení cen po stabilizaci trhu, koksovna v Shandong oblast špičkové ceny klesnou mírně nahoru. Před vstupní stagnace trhu čekat a viz. Stupeň Kaprolaktam síranu amonného stabilizace, před těžko kolísat. Rozhovory s čínské vývozní cena činila 104-110 dolarů za tunu FOB, bez výkyvů.

Řetěz: Čína sírové kyseliny trh obecně méně šetření trhu, světlo obchodování atmosféru, omezený trh obrat, objednávky odeslané ve smlouvě. Aktuální celkové provozní výši kyselina sírová výrobci 70 %, hojné dodávky na trhu, kyselina sírová cenové nabídky ve všech regionech, hlavní výrobce k dodání, prostě fajn.

Za třetí, budoucí predikce

Amonný síran výrobků v obchodní analytiky, vzhledem k blížící se jarní Festival, tržní pauza je očekávaná tržní ceny stabilní konsolidace v posledních dnech.