Barevná vrstva síranu amonného dusíku 21 % 24 %S

Základní informace
 • Číslo modelu:Barva granulí

 • Typ vydání:Rychlé

 • Chemický charakter:Chemické kyseliny

 • Typ:Chemická hnojiva

 • Specifikace:21 %N

 • Klasifikace:Dusíkatého hnojiva

 • Infekce na půdě:Fyziologické kyselina

 • Vzhled:Zrnitý

 • Známka:QingZhouHuaShun

 • Původ:ShanDong, Čína

 • Popis výrobku

Síran amonný 21 % dusíku Kaprolaktam stupeň

Balení 50KG pytel,

Vzhled:bílý krystal, bílá zrnitá

Zdroj, čerstvý materiál, nikoli z průmyslu a odpad, žádné škodlivé látky a obsah

KDO JSME?
QingZhouHuaShun je agro vědecké společnosti, poskytujeme technologie a řešení pro zákazníky a koncovým uživatelům. Máme více než 7 let zkušeností a profesionální tým. Naše produkty a služby jsou umístěny v high-end, jsme nejlevnější nebo luxusní, nesledují pouze poskytují nejvíce nejcennější produkty a služby. Ale co nabízíme nejen produkty.

CO NABÍZÍME?

1 úplné řešení pro zemědělce, v současné době náš výrobek rozsah kryt pesticidů, veterinárních léků, hnojivo, surovin andamp; dokončit výrobky, agro stroje a nástroje, pořád jsme všechno roste a delveoping, v blízké budoucnosti, kterou můžeme poskytnout našim zákazníkům více.

2. na základě customerand #39; s požadavky, můžeme přizpůsobit speciální formulace andamp; speciální produkty pro cílového trhu a zákazníků a přesvědčte se, zda náš zákazník mít tyto produkty nebo formulace, pouze porovnat podobné produkty, naše bude účinnější, nejcennější a více popluar.

3. technologie andamp; řešení podpory, jsme nejenže řeší, produkt, výroba, kvalita formulace problému, jsme také poradit jak použít, co použít, správně používat atd.

4. podporu trhu Agrochemické nemají rádi ostatní průmysl, pro její zvláštnost, registrace je nepřekonatelné překážky, realizace mnoha zákazníky nekončí. Ale teď náš zákazník se nemusí starat o to, na začátku spolupráce může poskytnout dokumenty, které pomáhají našim zákazníkům předat registrace (upřímně řečeno nemůžeme poskytnout všechny dokumenty k registraci, ale většina z nich jsou v pořádku). Ale co děláme mnohem víc než to, po spolupráci můžeme poslat vzorek zdarma velké množství pro koncového uživatele, pak můžete vyzkoušet naše výrobky, které pomohou koncovým uživatelem znát naše nové produkty, reklamní dárek, reklamní produkty, pro VIP zákazníka, máme větší podporu, například máme slevu v penězích. Naše spolupráce bude pevně vázané dohromady

5.Cusomerand #39; j Brand přijatelné, že můžeme poskytnout unikátní obalový design pro splnění různých customerand #39; s požadavky.

6 nezávislých propracované logistice, potvrzují naši dodávku efektivní, rychlé, bezpečné, včas.

PROČ VOLBY NÁS?
Neprodukujeme nic přímo, externě zajišťuje veškerou produkci továrny
Ale my nejsme jen jednoduché vrátný...
Možná si myslíte, že naše cena bude žádná výhoda? Mnohem vyšší než ostatní???
Moje odpověď bude dělat vše, samozřejmě

Jsme donand #39; t investovat přímo, rostlina, která by náš výrobek mnohem méně pevné investičních nákladů, alokace, my jen zaplatit malý poplatek za zpracování, v porovnání s tradičními továrny, naše náklady mnohem nižší, než oni.
Neprodukujeme, ale veškeré suroviny, které kupujeme sami, pro mnoho let partnerství a jiných lepších podmínek, například lepší platbu, vždy dostaneme lepší kvalitu a lepší ceny surovin, protože nejsou jako ty velké korporace máme tlak velké peníze.
V mezidobí ovládat vše, co od surového materiálu, výroby, inspekce do dopravy, ujistěte se, že správný produkt opravit kvalitu, správné množství dodali našim zákazníkům.
Bohaté na trhu experience.eg,if podnikání hnojivo, můžeme vám říci, kdy je nejlepší doba na koupi, víme, kdy je nejnižší bod, když je zlatým hřebem, ušetříte spoustu peněz a vy můžete udělat více zisku, navíc technologie a profese jsou nejdůležitější důvod thatand #39; s, proč jsme existovat jako označení větami výše , můžeme přizpůsobit a dát odbornou radu.
Kombinujeme tradiční obchodní společnosti a výrobní závod a #39; s výhodou pro vás. Budete se cítit různé.

PARTNERA A TRHU.
Náš trh: Evropy (Rusko, Ukrajina), Söth východní Asie, Střední východ, Afrika, Jižní Amerika.
Partner: Hledáme partnera z našeho cílového trhu, který může přijmout naši představu a princip.
Doufáme, že náš partner, stejně jako my se zaměřují na agrochemikálie, poskytují lepší produkty a řešení pro farmets, to na základě dlouhodobé spolupráce vše, doufáme, že budeme společně růst.

Pokud chcete partnera z Číny, budeme používat akci to dokázat, mohli bychom nejlépe spolehlivého partnera a přítele v Číně.

Vítá vás kontaktovat Ms.Summer

Webové stránky:http://www.chinaammoniumsulfate.com

Tel:86-15621420172 0536-3299000