Panyu Černá dílna Sodík Polysulfid Ammonium Sulfate Hovězí maso Zpracování droby Ox Hoof

Sójový roztok amonné soli, který neobsahuje aromatické bělící prostředky na namáčení peroxidu na vařených stájích na trhu s masem

Panyu, černý zaměstnanec svědomí, odsoudil zprávy novinářům před workshopem; Orgány činné v trestním řízení zjistily, že zakázaly a zabavily stovky kilogramů potravin

Jednoduché jídlo uvařené vepřové uši, klusáky, voly, hovězí šlachy, to je to, co mnoho členů veřejného blaha, ale za tou lahodnou, ponoření přes toxické chemikálie, se odvážíte užívat? Nedávno podzemní černá dílna v Panyu, dílo zaměstnance k novým denním únikům, odhaluje proces studených pokrmů proti HIV. Řekl, že od roku 2008 proudí velké množství tohoto typu studených pokrmů na trh s masem na Panyu. Zatímco v průběhu neohlášených návštěv řady místních náhodných nákupů vůdce dokončil misku, zjistil smrtelné sulfidy.

Noc před včerejší večer v 11 hodin, kontrola kvality, Wei Jian, Guangzhou městský průmysl a obchod společné vymáhání práva a veřejné bezpečnostní oddělení, aby se akce vymáhání v této černé dílny, chytil namočit do neznámé tekutiny v uchu, prase Nohy a další stovky kilogramů a toxické chemikálie, ale zúčastněné osoby nebyly nalezeny. V současné době jsou společné orgány činné v trestním řízení pro další vyšetřování incidentu.

1, zlomil tří chemické pěny a sukulentní

Chaj Hai pracoval v Guangzhou už léta (ne jeho skutečné jméno), shiqiao, okres Panyu, který se nachází ve východní části Centrální a křižovatky, více než 10 m od silniční viaduktové práce Panyu pro černé dílny pro zpracování masa v podzemí. Sledujte šéfa koupil ucho, vepřové maso, po cestě toxických chemikálií po namáčení, pak poslal na trh s masem vysoké ceny stánku, nakonec šel do lidových stolů.

"Svědomí nechcete, aby tato kontaminovaná zelenina a ostatní." Hai řekl, i když odstoupil z černé dílenské práce, ale stále se rozhodl pro média. Aby demonstroval hrozivý toxický vařený proces výroby potravin, Hai speciálně přinesl z černé dílny skupinu toxických chemikálií.

"S vodou s použitím sulfidu sodného, všechny chlupy na maso pryč." Hai řekl, nějaký černý prášek sulfidu sodného a dal jen jednu třetinu rozpustit ve vodních věžích, náhle rozptyloval vyzařující ostrý zápach kaše. Následně, Hai má tři tmavé, chlupaté uši krávy, namočené v roztoku síranu sodného po určité době, Hai dal na gumové boty se stát krokem na razítku, "(NAS) je silná základna, změkčovat vlasy, krok ven. "

Po třech předcházejících odstraňování chloupků a je umístěn ve velmi štiplavém zápachu roztoku síranu amonného namočit. "Účinky amoniaku spočívají v utahování vlasového folikulu na maso, maso se stává hladké." Hai uvedl, že poslední operace je vůdčí osobou v průmyslově známém peroxidu vodíku (běžně známém jako peroxid vodíku), má silný bělící účinek peroxidu vodíku Silné oxidační činidlo.

Po zhruba hodině celkem tří chemikálií se poslední tři špinaví vůdci jen znovuzrozují, stávají se bílí a hladkými, pak se vaří ochucené, vařené stánky s potravinami, které mohou být poslány na trh s masem k prodeji.

2, učinit neohlášené návštěvy černé dílny skryté v hospodářství skotu v

Přes oceánskou stanici, 29. srpna ve 6 hodin odpoledne, novináři na místě vyšetřili, že tato černá dílna byla ukryta v hospodářství skotu, kravský hnoje kolem černé dílny přeplněný a špinavě vonící. Černá dílna pro celkem čtyři operace, vedle místnosti se dvěma ženami mimo ústa mrzačení skotu, a další operace jsou zamčené. Reportéři přišli do černé dílny méně než o minutu později, sledovali, že se 3 muži objevili na tiskové konferenci, reportéři museli najít omluvu k odchodu.

Společnost Hai uvedla, že je to lukrativní průmysl, který stojí v čele nákladů pouze na dva jüany, poté, co chemická úprava může být prodána za šest nebo sedm, poté, co se halogen může prodávat za více než 10 liber vysokých cen. "Takže jsou velmi opatrní a vidí, že cizinec přišel k průzkumu." Hai řekl, že tato černá dílna začala každou noc v osm nebo devět hodin, aby dnes ráno, den Niu er, prase Než 300 kilogramů toxických produktů, má více než 1000 Yuan příjmů za den. Od roku 2008, velké množství černé Panyu, dílenský zpracovaný tok výrobků na více trhu s masem.

3, zkušený vůdce detekoval zjištěný oxid siřičitý

Následně, tento reportér šel do Zhong Cun, Panyu, Qing, že masový trh, jako jsou vařené potraviny stánky náhodně zakoupili pár vařené vařené jídlo. Ověřeno oceánem, lídrem v metodách zpracování a způsobem, který demonstruje jako noir. Aby potvrdil názor Hai, reportér s produkovaným vůdcem Hai získal vůdce přišel na oddělení pro testování potravin v Jižní Číně University of Technology a zjistil, že dva vůdci byli nalezeni ve stejném množství zbytků oxidu siřičitého. Inspektoři uvedli, že oxid siřičitý v žaludku vytváří sirovodík a sirovodík je silný neurotoxin, smrtelný.

4, zkoumání 27 složek namočených v roztoku chemie

Včera večer v 10 hodin, Hai poté, co zprávu na příslušné ministerstva, Express reportér doprovázet Guangzhou úřadu kvality a technického dozoru, správy, obchodu a průmyslu, místní ulice a policie přišla do černé dílny, ale teď uzamkl Gates několik Akcí a činností, které nejsou viděny tam.

Včera v noci 11:10 byl schválen společný personál pro vymáhání práva, který poté, co nucen otevřít dveře vstoupit do scény, našel dům opuštěný, ale zápach zasáhl. Stohováno v domě více než 20 modrých plastových sudů pro chemický průmysl, z nichž 20 velkých barelů má množství krav a prasečích uší, kopyt, šlach a dalších složek v chemickém roztoku namočených v průhledném, některé složky byly tmavé a Páchnoucí a přitahovalo mnoho mouch. Na scéně je také řada použití, které jsou označeny jako 27,5% technického roztoku peroxidu vodíku a práškového síranu amonného.

Více než 10 minut později policisté zjistili, že pokojová operace se maskovala jako ubytovna, chytila více než 7 sudů namáčejících přísad, stejně jako 50 kg a 100 kg síranu amonného s práškem sulfidu sodného. Záchvaty síranu sodného a síranu amonného na obalu, tato reportážní pila byla jasně označena varováním "zakázané jídlo".

"Pracují bez licence, mohou být charakterizovány jako černé podzemní duny, ale tyto složky jsou toxické a také potřebují další vyšetření." Městský úřad pro kvalitu a technický dohled, řekl jeden úředník pro vymáhání práva, Dále prošetřovat případ mnohem obtížnější. O dva včera včera policisté odkryli přísady vodou o hmotnosti asi dvě tuny, složkami o čisté hmotnosti do stovek kilogramů, s výjimkou vzorků pro testování, ale další složky se zaměří na neškodnou likvidaci.

Návštěvy na trhu

Jednotliví majitelé stánků byli přijati do levných vařených potravin

Nové zprávy včera, reportér navštívil, okres Tianhe, Tong Xia a Dong Pu, a kamenná značka vesnice, a členové vesnice a sportovní silnice několik velkých trh s masem nalezeno, každý domácí trh s masem má dva domácí prodaný dobytek prase Uši a kopyta, vařené potraviny dokument ústa, navzdory většině stánku se říká, že tyto potraviny jsou z formální maso společné továrny, ale také má individuální stall připuštěn je zakoupen Yu soukromé lidské ulice, protože soukromé maso ulici ceny bude nízké některé.

"Tyto (přísady), když jsou zboží dobře zpracované, jako výrobci, nevíme o tom." Tong velkoobchodní trh s masem pod vařenými majiteli stánku potravin řekl, on zaznamenal více než 20 denně dusí více na vlastní krávy a prasata uši , Prodáno velmi dobře, tři nebo čtyři hodiny odpoledne, než se vyprodávají.