Zhanglong obsahující peroxodisíran amonný na vysokou rychlost přívěsu netěsnosti pneumatiky způsobené vážné zranění

3:30, visící na zhanglong rychlosti ve směru Zhangzhou, asi 2 kilometry od Nanjing Toyota dovoz, zadní explodovala pneumatika. Jízdy více než 20 metrů, zadní z ohně. Přívěs šel kousek před zastavit. V tomto bodě 12 pneumatik a pneumatika automobilu vzplál. Peroxodisíran amonný vysokoteplotní grilovací rychle rozkladem, tvoří směs silně kyselé, úniku. Nehoda, 1 boso uniknout upálením.

28. února, 3:35 hodin, území zhanglong Nanjing vysoká rychlost přívěsu pneumatiky požáry, auto 25 tun peroxodisíran amonný vysokoteplotní grilovací rozkladem, únik, uvolňuje velké množství štiplavý plyn. Místní požární služby, vysokorychlostní dopravní policie, oddělení dálnic okamžitě, odstranit nebezpečí práce pro až 8 hodin. Nehody, nebezpe č né rozkladné produkty 1 byly spáleny, byli posláni do 175 nemocnice pro léčbu.

13 pneumatiky vzplál

V poledne včera přívěs řidič Qiu Zhenhuai řekl, že kolegové se stalo Qiu Shuizeng, dokonce i smůlu, "Pokud se dostal z boty by hezké." Půlnoc, tři muže Ming a Qing Qiu Zhenhuai a krajan Qiu Shuizeng přívěs s 25 tun síranu amonného z domova do Xiamen. 3:30, visící na zhanglong rychlosti ve směru Zhangzhou, asi 2 kilometry od Nanjing Toyota dovoz, zadní explodovala pneumatika.

"Zazněl, auto velmi brzy spálí." Qiu Zhenhuai, nevěnoval pozornost, ale otevřela více než 20 metrů, zadní z ohně. Okamžitě zastavte příčiny zadní zadních dveří, přívěsy, odjel kousek před zastavit. V tomto bodě 12 zadní pneumatiky a pneumatika se vzplál. Peroxodisíran amonný vysokou teplotou gril rychle rozkladu, forma silné kyseliny směsi, unikly, toku do popředí.

1 lidé uniknout naboso Burns

Je tmavá noc, dvě osoby v přívěsu není vědom nebezpečí se blíží. Qiu Zhenhuai první pohled, pak názvem Qiu Shuizeng vystupte na útěk. Ale vesničané křičí na obou nohou, pak upadl. Letos na podzim, nohy, ruce, boky jsou silně kyselé produkty spalování na silnici. Qiu Zhenhuai vybrali kolegy, běžel více než 10 metrů, předtím, než se zastavil.

Poprvé přijel do Zhangzhou vysokorychlostní dopravní policie brigády, policie našel že Qiu Shuizeng byl zraněn, okamžitě ošetřeny v místní nemocnici. Nanjing, ale ošklivý nemocniční lékaři zjistil, že si Čchiou zranění byla velmi vážné. Policie a lékaři rychle zaslat Qiu Shuizeng 175 nemocnice k ošetření. Reportéři se dozvěděl, že zraněný Qiu Shuizeng generál 20 % s těžké popáleniny, zejména končetin a hýždí, v současné době neexistují žádné život ohrožující, ale je to stále v jednotce intenzivní péče pro léčbu.

Hasič 8 hodin odstranit nebezpečí

Po obdržení upozornění, Nanjing hasiči kapitán Zou Xuefu sazba 3 spotřebičů, 18 vojáci dorazili. Podle Xuefu Zou představil dorazili, ocas-8 pneumatiky přívěsu jsou stále hoří, peroxodisíran amonný tím otevřeným plamenem grilu, rychle porouchá na sloučenin, zahrnující téměř 50 metrů vysoké rychlostní silnici, byl naplněn štiplavý zápach je silná kyselina.

3:40, Zhangzhou město hasiči začali nadregionální nouzové postupy, nouzové plánování přímo pod tajné požární letka 2 spotřebiče, 12 vojáků, pro posily. Náčelník hasičů, Zeng Gang vedl tým, spěchali na scénu všudypřítomnými příkaz příkaz odstranit nebezpečí.

V asi 5 hodin ráno oheň je zcela uhašen. Hasiči z vody, k šoku, ředění Chemický rozklad na zem k zabránění koroze povrchu. V asi 10 hodin ráno, nouzové Basic. 11:30, havárie vozidla byla vlečná pryč, silnice do normálního automobilovou dopravu. Příčina nehody je v šetření. (Jihovýchodní síť)